Category

: Metin2

Description

Metin2 Nedir?

Metin2, çok oyunculu çevrimiçi bir MMORPG oyunudur. 2006 yılında Gameforge tarafından satın alınmış ve 17 dile çevrilmiştir, bu sayede geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır.

Metin2 Nasıl Oynanır ve Amaç Nedir?

Metin2, Uzak Doğu temalı, üç imparatorluğun savaşını konu alan bir oyundur. Oyuncular Jinno, Chunjo veya Shinsoo imparatorluklarından birini seçerek oyuna başlarlar. Oyundaki temel amaç, karakteri geliştirmek ve diğer oyuncularla savaşmaktır. Karakter sınıfları savaşçı, ninja, sura, şaman ve lycan'dır.

Metin2 EP Nedir?

Metin2 EP, Metin2 oyun içi alışverişlerde kullanılan para birimidir. Metin2 EP ile oyundaki marketten alışveriş yapılabilir.

Metin2 EP Nereden Alınır?

KayPin.com, Gameforge ile doğrudan sözleşmeli olarak Metin2 EP satışı yapmaktadır. Bu nedenle KayPin.com'dan güvenle Metin2 EP satın alabilirsiniz.

Metin2 EP Fiyatları

KayPin'de 30 EP, 60 EP, 180 EP, 450 EP, 1.275 EP ve 3.000 EP seçenekleri bulunmaktadır. Fiyatlar, Gameforge'un Türkiye için belirlediği fiyatlardır.

Metin2 EP Nerelerde Geçerlidir?

KayPin.com'dan alınan Metin2 EP, yalnızca TR sunucularında geçerlidir ve Steam platformunda kullanılamaz. Ayrıca, Mutlu Saatler etkinliğinde ekstra EP kazandırır.

read more...

Metin2, çok oyunculu çevrimiçi bir MMORPG oyunudur. Oyunda karakterinizi geliştirmek ve savaşmak için Jinno, Chunjo veya Shinsoo imparatorluklarından birini seçersiniz. Metin2 EP, oyun içi alışverişlerde kullanılan para birimidir ve KayPin.com'dan güvenle satın alınabilir. Fiyatlar Gameforge'un Türkiye için belirlediği oranlardır ve sadece TR sunucularında geçerlidir. Steam platformunda kullanılamaz. Ayrıca, Mutlu Saatler etkinliğinde ekstra EP kazandırır. KayPin.com üzerinden 30 EP'den 3.000 EP'ye kadar seçenekler bulunur.